Aktuality


GOLDEN HITS

Klub Stolárna sobota 23. března ve 20:00
BigBlast!Band a Smyčcový orchestr ZUŠ F-M.

Přijďte si poslechnout největší hity, co kdy byly napsány, v originálních aranžích pro 40členný orchestr.

celý článek...
Vloženo - Pondělí  18. 2. 2019

Souboj bigbandů: Big BLAST! Band vs Swingtime Band

Jeden klub, jedno podium a dva po zuby ozbrojené big bandy nejostřejšími skladbami svého repertoiru! Poslední možnost vidět a slyšet souboj bandů v letošním roce. Nejlepší swingový orchestr Frenštátu pod Radhoštěm Swingtime band svede nelítostný souboj s domovskými BLAST! Nenechte si ujít přestřelky solistů, zpěvu, umocněné dobovým zvukem třetí dekády minulého tisíciletí. Na závěr vypukne monster koncert, kde to začnou pálit obě plně obsazené kapely najednou! Večerem provází řízný moderátor Lumír Mořkovský.

 
celý článek...
Vloženo - Sobota  7. 10. 2017

Big BLAST! Band a Martin Chodúr

 Dámy a pánové,
s radostí Vám oznamujeme, že se nám podařilo dohodnout koncert s Martinem Chodúrem! Můžete si nás přijít poslechnout do klubu Stolárna ve Frýdku - Místku. Hrajeme od 20:00 a poté vás Martin rozpálí svými swingovými hity!

celý článek...
Vloženo - Pondělí  4. 9. 2017

Big Blast! Band na Sweetsen festu!

Big Blast! Band si zahrál konečně i na Sweetsen festu. Na největším sweetsnovském podiu na řece Ostravici jsme odpoledne zahráli nejlepší kousky repertoáru a svým zpěvem se blýskly i dvě naše zpěvačky Verča a Anička. Všem děkujeme za úžasnou účast i atmosféru a těšíme se na vás, kromě jiných koncertů, i na zahájení příštího 15. ročníku Sweetsen festu, kde pro vás již nyní plánujeme zajímavá překvapení na čerstvě vyčištěné a znovuotevřené přehradě Olešná ! 
celý článek...
Vloženo - Středa  5. 7. 2017


zpět     nahoru     domů     tisk

Vyhledat na stránkách:Facebook

 Odkazy


Aktuality - Historie - Členové - Kalendář akcí - Fotogalerie - Kontakty


Copyright © 2014 Big BLAST! Band, z.s. Všechna práva vyhrazena.